abi

STOPER MİMARİ YAPI SİSTEMLERİ’n sektöre olan araştırmacı ve yenilikçi yaklaşımı, “yaşam için faydalı fikirler” sloganı ile yola çıkan, “abi” markasında vücut bulmuştur.

“abi”, yaşam alanlarının kalitesini, konforunu ve estetiğini yükseltecek ürünler tasarlamak, geliştirmek ve insanlığın hizmetine sunmak amacıyla çalışır. Bununla beraber “abi” yüksek kalite ürün tedariği ve uzun yıllara dayanan tecrübesi ile mimari ve inşaat sektörüne danışmanlık hizmeti vermektedir.

“abi”, logosunda ifade edildiği gibi, mevcut bilgi birikimi mühendislik becerileri ile birleştirilerek; yenilikçi, kaliteli, güvenilir, sürdürülebilir ve geri dönüştürülebilir değerlerine sahip ürün ve hizmet kalitesini amaçlamaktadır.

“abi” yaşam için yenilikçi fikirler.Vizyonumuz

İnsanlığın yaşam alanlarının konfor ve estetiğini yükseltecek yenilikçi fikirler üreten ve bu fikirleri ürünleştiren global bir marka olmak.

Misyonumuz

Sahip olduğumuz uzun yıllara dayanan bilgi birikimimiz, deneyimimiz, genç ve dinamik mühendis kadromuz ve güçlü üretim parkurumuzla, insanların yaşam alanlarında konfor ve estetiğe, uygun koşullarda sağlayacağımız kaliteli hizmet ile ulaşmalarına olanak tanımak; Mimari ve inşaat sektöründe ürünlerimiz ile fark yaratmak.Stoper Endüstriyel - Tarihçemiz

Mutlu ve memnun müşteri anlayışıyla 2000 yılında İstanbul’da kurulan STOPER ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER , yıllar içinde edindiği tecrübeler ile inşaat ve sanayi sektörleri için; asansör ürünleri, mimari sistem aksesuarları, hareketli güneş kırıcı sistemler ve müşteri istekleri doğrultusunda projelere özel ürünler üretmektedir.

Üretim kapasitesinin artışı  ve yapılan yatırımlarla gelişen STOPER, yurtiçi ve yurtdışında sektörün bilinen bir markası haline gelmiştir. Hizmet verme kapasitesini gün geçtikçe arttıran STOPER, genişleyen makina parkuru sayesinde her türlü üretim esnekliği ve refleksine ulaşmıştır.

Uluslararası kalite ve standartlara uygun üretim ilkesini benimseyen STOPER hızlı termin, doğru fiyat ve zamanında teslim misyonu ile çalışmalarını sürdürmektedir;

Genişleyen sektör çeşitliliği ve ürün portföyü sonucunda 2022 senesi itibari ile inşaat ve mimari sektörleri için ürettiği ürünleri STOPER MİMARİ YAPI SİSTEMLERİ (SMS ) şirketi adı altında toplayarak üretim ve pazarlama hayatına devam etme kararı almıştır.