BİLGİ BİRİKİMİ

“abi”, yıllara uzanan malzeme bilgisi ve sistem serileri uzmanlığı ile belki de çok az sayıda firmanın elde edebileceği sektörel bir bilgi birikimine sahiptir. Bu bilgi birikimi ile müşterilerinden gelen farklı proje taleplerine danışmanlık hizmeti sunarak bir katma değer oluşturmaktadır. “abi” sadece kendi ürünleri için değil müşterilerinin projeleri için de konfor, estetik ve kaliteyi yükseltecek ve ulaşabilir kılacak yenilikçi faydalı fikirleri, müşterilerine bir hizmet olarak sunmayı bir görev edinir.

MÜHENDİSLİK

“abi”, “yaşam için faydalı fikirler” sloganını benimserken, bu sloganın altının doldurulması gerektiğini farkındadır. Bunun için global sektör hareketlerini ve yeni ürünleri sürekli takip altında tutar. Eğitim “abi” ‘nin vaz geçilmez bir parçasıdır. Genç ve dinamik mühendis ekibinin gelişmiş üretim teknolojilerine erişimini kolaylaştıracak yatırımlar yapan “abi” , araştırma ve geliştirme faaliyetleri üzerine yoğunlaşarak bugün olduğu gibi, gelecekte de yaşam için faydalı fikirler üretecektir.

YENİLİKÇİLİK

Sürekli olarak daha iyisine ulaşmak, bu düşünceyi iş yaşamının bir parçası haline getirmek “abi” iş yapış biçminin temel felsefesidir. Yenilikçi fikirlerin araştırma ve geliştirme faaliyetlerinin bir sonucu olduğunu bilen “abi” bu konuda sektörün öncüsü olmayı hedeflemektedir. “abi”, mimari yapı sektörünün talep ettiği minimalist , fonksiyonel , yenilikçi ürünleri her zaman ilk olarak tasarlayıp , üreterek insanlığın kullanımına sunacaktır.

KALİTE

“abi” müşteri beklentilerini , ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit ederek en yüksek kalite ile karşılamayı ve müşteri memnuniyetini arttırmayı kendine ilke edinmiştir.

GÜVENİLİRLİK

“abi”, geçmiş faliyetler ile kanıtlanmış, STOPER’den miras aldığı yüksek güven prensibini, bugün de en önemli değeri olarak sürdürmektedir. Müşterilerine sağladığı güven “abi” için vazgeçilemez bir sorumluluktur.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

“abi” misyon ve vizyonu doğrultusunda hayat boyu sürdürülebilirlik ilkesini her zaman, her yerde savunur ve bu doğrultuda tasarım ve faaliyetlerini gerçekleştirir.

SERVİS

“abi” ürettiği ve tasarladığı tüm ürünleri satış ve satış sonrası hizmetleri ile daima destekler ve bunu sürdürülebilirlik ilkesinden hiçbir zaman ayrı düşünmez. “abi” markası taşıyan her bir ürün şirketimiz garantisi altında olan bir değerdir.

GERİ DÖNÜŞÜM

“abi” tasarladığı her değeri, çevre duyarlılığıyla malzemelendirir , üretir ve paketler. Tasarımından, kullanımına kadar olan her aşamada çevre bilinci “abi” felsefesinin vazgeçilmez bir parçasıdır.